Barkod Numarası Başvurusu

Barkod Numarası Almak

Ürünleriniz İçin Gerekli Barkod Numarası İçin Buradan İşlem Yapabilirsiniz.

Barkod Numaranızı Güvenilir Firmadan Almalısınız !

Barkod Numaranızı almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız İstanbul merkezli olup Türkiye'nin tüm illerine Barkod Numarası hizmeti vermektedir.
Firmanızın ürünlerde kullanmak üzere gereksinimi olanm Barkod Numaralarınızı hızlı işlem ve uygun ücretlendirme ile çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda daha önce almış olduğunuz Barkod Numaralarınızın yıllık aidat ödemelerinde yada bilgi güncellemelerinizde (adres, ünvan vb.) hizmet vermekteyiz.
Barkod Numaralarının tahsis edilmesi ile ilgili merak ettiklerinizi 0216 533 47 33 no'lu tefefon hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Barkod Numarası Nasıl İşinize Yarar ?

 • Zincir marketlere ürünlerinizi verebilirsiniz.

 • Ürettiğiniz ürünlerin satışını yaptıkça stoklarınızı daha kolay takip edebilirsiniz.

 • Gelir ve Giderinizi daha pratik olarak hesaplatabilirsiniz.

 • Ürünlerinizin prestijli ve güvenilir olduğunu tüketiciye yansıtırsınız.

 • Gün geçtikçe gelişmeye devam eden teknoloji ve gereksinimler sonucunda yakında zorunlu hale gelecek Barkod Numaranızı üretime başladığınız esnada hemen almanızı öneririz. Aksi taktirde bazı sektör veya satış alanlarında zorunlu tutulduğundan dolayı satış işlemlerinizde gecikmeye uğrayarak, maddi zarardan kaçınabilirsiniz.

  MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ? Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
  » Buraya Tıklayarak Hemen Bilgi Alabilirsiniz yada bizi arayabilirsiniz. 0216 533 47 33

  0216 533 47 33