Barkod Numarası Başvurusu

Barkod Numarası Nereden Alınır

Hemen Firmamızdan Barkod Numarası Alabilirsiniz

GS1 BARKOD NUMARASI ALMAK

Barkod numarası

Ürünlerinizde kullanmanız gereken Barkod Numaranızı almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli evraklar tamamlanarak, barkod ücretleri yatırıldıktan sonra ürünlerinize ait bakrod numaranızı alabilirsiniz.

Dünya'da Barkod Numaralarının verildiği resmi kurum merkezi Brüksel'de bulunan GS1 kurumudur. Firmamız işlemlerinizin yapılaması için aracı firmadır. Barkod Numarası işlemlerinizi firmamız olarak gerçekleştirsekte, işlemler ve ücretler GS1 Merkezi tarafından belirlenmektedir.

BARKOD NUMARASI ÜRÜN SAYINIZA GÖRE VERİLMEKTEDİR

Barkod Numarası talep ederken ürettiğiniz yada satışa sunduğunuz ürün sayısı dikkate alınmaktadır. Bu sebepke Barkod Numarası talep ederken ürün sayınızı netleştirmeniz yada ortalama olarak öngörmeniz gerekmektedir.

 • 1 Çeşit Ürün İçin
 • 1 -10 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 -100 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 1000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 10.000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 100.000 Çeşit Arası Ürün İçin

 • Ürün çeşitlerinize göre almak istediğiniz Barkod Numarası aralığını seçmeniz gerekiyor. Bu aralıkların her biri ayrı ücret tarifesine sahiptir. Ücretler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Bu seçeneklerden sonra ise gerekli evrakları firmamızdan temin ederek, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Gerekli evraklar için buraya tıklayabilirsiniz.

  Barkod Numarası başvurusu yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ
  Yada Telefonda bilgi almak için bizi arayınız 0216 533 47 33

  Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
  » Buraya Tıklayarak Yetkil ive Resmi Patent Ofisinden Hemen Bilgi Alabilirsiniz
  Dilerseniz Hemen Arayabilirsiniz 0216 533 47 33

  0216 533 47 33