Barkod Numarası Başvurusu

Barkod Numarası Nasıl Alınır

Telefonda Sormak İçin; 0216 533 47 33

BARKOD NUMARASI ALMAK

Barkod numarası

Ürettiğiniz, fason olarak ürettirdiğiniz, yada toptan alarak kendi markanız ile satmak istediğiniz ürünlere Barkod Numarası almalısınız. Barkod Numarası alabilmek için öncelikli şartlardan biri Ticaret Odası yada Esnaf Sanatkarlar Odası'na kayıt olma zorunluluğunun olmasıdır.

Bağlı olduğunuz Ticaret Odası yada Esnaf Sanatkarlar Odası'ndan güncel tarihli "Faaliyet Belgesi" almanız zorunludur. Bu sebeple herhangi bir odaya kaydınız bulunmuyor ise Barkod Numarası müracaatında bulunmadan önce mutlaka oda kaydınızı yaptırınız.

BARKOD NUMARASI KULLANACAĞINIZ ÜRÜN SAYISI

Barkod Numaraları kullanacağınız ürün sayısına göre alınabilmektedir. Fakat ürün sayınız kadar değil belli aralıklarla belirlenmiş Barkod Numarası seçeneklerinden bir tanesini almalısınız. Bu seçenekler şu şekildedir;

 • 1 Çeşit Ürün İçin
 • 1 -10 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 -100 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 1000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 10.000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 100.000 Çeşit Arası Ürün İçin

 • Ürün çeşitlerinize göre almak istediğiniz Barkod Numarası aralığını seçmeniz gerekiyor. Bu aralıkların her biri ayrı ücret tarifesine sahiptir. Ücretler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Bu seçeneklerden sonra ise gerekli evrakları firmamızdan temin ederek, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Gerekli evraklar için buraya tıklayabilirsiniz.

  Barkod Numarası başvurusu yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ
  Yada Telefonda bilgi almak için bizi arayınız 0216 533 47 33

  Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
  » Buraya Tıklayarak Yetkil ive Resmi Patent Ofisinden Hemen Bilgi Alabilirsiniz
  Dilerseniz Hemen Arayabilirsiniz 0216 533 47 33

  0216 533 47 33