Barkod Numarası Başvurusu

Corona Ağız Maskesi Barkod Numarası

Sorularınızı Yanıtlıyoruz..

CORONA VİRÜSÜ AĞIZ MASKESİ BARKOD NUMARASI

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen Corona Virüsü (Kovid-19) maalesef ki Türkiye'de de hızla ilerliyor. Corona Virüsü için bir çok üretici Ağız Maskesi imalatı yapmaktadır. Bu ağzı maskelerinin ezcane, market ve online sitelerde satılabilmesi için resmi olarak BARKOD NUMARASI olmak zorundadır. İmal edilen ürünlerin özellikle içerisinde bulunduğımız süreçte hızlı olarak satışa çıkabilmesi için tüm gereksinimlerinin eksiksiz olması gerekmektedir.

Ağzı maskelerinin tüketicilere ulaşabilmesi için mutlaka öncesinde Barkod Numarası tanımlanması gerekmektedir. Aksi takitrde satış yaptığınız eczane, market veya online satış sitelerine ürünlerinizi verdiğinizde satışa çıkabilmesi için tarafınızdan barkod numarası istenecektir. Barkod numaralarınız temin edilene kadar ürünlerinizin satışı yapılamayacaktır.

Corona Ağız Maskesi Barkod numarası

Barkod Numarası başvurusu yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ
Yada Telefonda bilgi almak için bizi arayınız 0216 533 47 33

MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ? Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
» Buraya Tıklayarak Hemen Bilgi Alabilirsiniz yada bizi arayabilirsiniz. 0216 533 47 33

0216 533 47 33