Barkod Numarası Başvurusu

Amazon Barkod Numarası

Sorularınızı Yanıtlıyoruz..

AMAZON TÜRKİYE AÇILDI. BU SİTEDE ÜRÜN SATMAK İÇİN BARKOD NUMARASI GEREKLİ Mİ ?

Amazon, eBay gibi e-ticaret platformlarında ürün listelememiz için Barkod Numarası GTIN-(UPC, EAN) numarasına ihtiyacınız olacaktır.

Özellikle Amazon FBA iş modeline odaklananlar, kendi ürünlerini Amazon depolarına gönderip satmak isteyenler mutlaka barkod almaları gerek.

Ürünleriniz için barkodlar almanızı tavsiye ederiz, çünkü daha fazla perakendeci bir barkod sistemine dönüşüyor. Perakendecilerin siparişleri işlemek ve stoklarını takip etmek için bir barkod sistemi (ve barkod tarayıcıları) kullanmaları isteğe bağlı olsa da, sistem satış sürecini basitleştirdiği için son derece kullanışlıdır. Bu nedenle, perakendeciler giderek daha çok barkodlarını mağazalarına dahil ediyorlar – ve yakın gelecekte bazı perakendecilerin ürünlerinize barkot koymanızı gerektirdiğini görebilirsiniz. Eğer bir Amazon veya eBay satıcısıysanız, bunun için bir barkod almanız gerekir.

AMAZON'da Satış Yapmak İçin Hemen Barkod Numarası Başvurusu Yapın! BURAYA TIKLAYINIZ
Yada Telefonda bilgi almak için bizi arayınız 0216 533 47 33

Amazon Barkodu

MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ? Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
» Buraya Tıklayarak Hemen Bilgi Alabilirsiniz yada bizi arayabilirsiniz. 0216 533 47 33

0216 533 47 33